Silico Sp. z o.o.
ul. Zgody 16B Józefin
05-074 Halinów
tel. +48 (0)22 773-89-25
     +48 (0)22 760-44-07
fax. +48 (0)22 773-89-55
[email protected]

PRODUKTY

Uszczelka butylowa

Wykonanie typowego profilu uszczelniającego zawsze wiąże się z prawidłowym zrozumieniem czynników strukturalnych, które wspierają i kontrolują profil gumowy. Specyfikacja musi być prawidłowo określona w celu upewnienia się, że klientom zapewni się zadowalającą instalację w dłuższej perspektywie.


Nasza firma ma to dla Państwa - przykładem jest wspaniała uszczelka butylowa, przy której tworzeniu zawsze zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty. Nasze produkty są naprawdę godne uwagi, gdyż jesteśmy mistrzami w projektowaniu złożonych wytłaczanych profili, uszczelek i innych tego typy produktów. Oprócz tego nie boimy się wyzwań, więc jeśli trzeba robimy też produkty na zamówienie - ramki, pierścienie, powłoki antypoślizgowe itp.


Potrafimy, to wszystko


Typowe zastosowania prezentowanych w naszym sklepie artykułów, obejmują te elektryczne i elektroniczne, sprawdzają się one do szafy, okna samochodowego, uszczelka butylowa jest także idealna do ogólnie przemysłowych produktów. Jako Państwa dostawca zrobimy wszystko by być w stanie jak najlepiej doradzić Państwu w tej sprawie, a zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest konstrukcja na zamówienie.


Zrobimy wszystko, by proces tworzenia dla Państwa produktów był najlepszej jakości, dawał satysfakcję i dobrą cenę. Jako doświadczeni projektanci takich wyrobów potrafimy określić prawidłowy stopień kompresji, wiemy, że gdy jest to zbagatelizowane może mieć to naprawdę negatywny wpływ na efekt końcowy, dlatego nigdy nie pozwalamy sobie na takie historie. Tak podchodzimy do każdego klienta - indywidualnych i firm. Bez wyjątku. Wszystkim chcemy dać to co najlepsze, bez względu na to czy jest to zwykła uszczelka butylowa czy wymyślne profile.


Wszystko robimy bardzo dokładnie, nie pozwalamy na żadne - ani większe, ani mniejsze odkształcenia. Przeprowadzamy dokładne testy, produkty są trzymane przez określony czas w określonej temperaturze. Wszystko po to, by zawsze dostarczać Państwu tylko i wyłącznie naprawdę wysokiej jakości produkt końcowy. Podpowiadamy co jest idealnym rozwiązaniem w odniesieniu do różnych zleceń. Wiemy jak powinna wyglądać idealna uszczelka butylowa i taką Państwu przekazujemy. Nie pozostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi. Wszelkie wątpliwości rozwiejemy - chcą Państwo wiedzieć coś ponadto? Zapraszamy do kontaktu!


Parę słów o nas


Na koniec pozwolimy sobie jeszcze napisać kilka zdań o nas samych. Jesteśmy polską firmą, z szeroką ofertą. Kilkakrotnie wyżej wspominana uszczelka butylowa tak naprawdę to tylko namiastka tego, co mamy do zaoferowania. Znajdą u nas Państwo ponadto węże silikonowe, gotowe mieszanki silikonowe do dalszego przetwórstwa czy i inne wyroby wytłaczane z gumy silikonowej. Oprócz tego specjalizujemy się w wyrobach takich jak uszczelki z elastomerów termoplastycznych i wiele więcej. Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Na pewno szybkość, dokładność i wiarygodność wykonywania wszelkich zamówień. Cieszymy się dobrą opinią, mamy spore doświadczenie, a oferowane przez nas naprawdę konkurencyjne ceny to w rzeczy samej już wisienka na torcie.


Dla poszukujących specyficznego produktu, jakim jest uszczelka butylowa, nasze przedsiębiorstwo jest idealnym rozwiązaniem. Firma SILICO jest renomowanym polskim producentem uszczelek i wyrobów z silikonu, a także uszczelek butylowych. Posiadamy różnego rodzaju uszczelki - wystarczy zadzwonić i sprawdzić czy mamy, bądź możemy wyprodukować dokładnie taką, jakiej potrzeba. Można też wysłać zapytanie e-mailem, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy pełną ofertę.

uszczelka butylowa produkcja uszczelki butylowej