Silico Sp. z o.o.
ul. Zgody 16B Józefin
05-074 Halinów
tel. +48 (0)22 773-89-25
     +48 (0)22 760-44-07
fax. +48 (0)22 773-89-55
[email protected]

PRODUKTY

Sznur silikonowy

Istnieje wiele rzeczy, których używamy na co dzień, a są one wykonane z silikonu, Zazwyczaj nigdy nie myślimy o takich rzeczach... ochraniacz na telefon komórkowy, przyciski na pilocie zdalnego sterowania czy klawiatura komputera. Istnieje wiele korzyści z wykorzystania atrakcyjnych części silikonowych. My jako firma oferująca liczne wyroby silikonowe wiemy o tym najlepiej. Dzisiaj chcemy Państwu z grubsza zaprezentować naszą ofertę oraz zaprosić do bliższego się z nią zaznajomienia. Znajdziecie tam między innymi rurki i sznur silikonowy, ale tez wiele więcej.


Na co silikon nie pozwoli?


Silikony zostały wybrane jako centrum naszej oferty, gdyż są bardzo dobre do pracy w ekstremalnych temperaturach. Na przykład, sznur silikonowy może zostać wykorzystany jako uszczelka mikrofalowa, bo nawet jeśli używa się mikrofal do podgrzewania posiłków, czasami ciepło z kuchenki mikrofalowej mogą uciec i rozgrzać coś wokół - ale silikonowa uszczelka na to nie pozwoli - to ją między innymi znajdą Państwo w naszej ofercie. Inna zaleta jest taka, że części silikonowe są również bezwonne, bez smaku, dlatego są idealne do celów medycznych i spożywczych. Jedną z najnowszych innowacji jest wyjątkowy silikon, który się sprawdza nawet w ramach najbardziej ekstremalnych temperatur.


Oferowany przez nas w ramach sklepu sznur silikonowy może właśnie temu sprostać. Wiele elementów silikonowych, które są dostępne są w naszej ofercie używane są do dopełnienia sprzętów elektrycznych. Są doskonałe jako izolatory elektryczne. Mają niski współczynnik absorpcji wody, dlatego nie pozwalają na elektryczne zwarcie. Są również odporne na warunki atmosferyczne, jak również utlenianie i dają radę przed słońcem. Wszystkie te cechy sprawiają, ze części silikonowe oferowane przez nas są najpopularniejsze na rynku, a wśród nich właśnie w szczególny sposób sznur silikonowy.

Produkt naprawdę wyjątkowy!


Jak zapewne Państwo wiedzą, jedno z najlepszych zastosowań silikonu ma miejsce w odniesieniu do protez. Produkty te pozwalają żyć człowiekowi normalnym życiem. Wszystko dzieje się za pomocą protez, które potrafią w wyjątkowy zastąpić amputowane kończyny. Silikonowe mieszanki stosowane w procesie wytwarzania protez dają wrażenie prawdziwej skóry. W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalnie przygotowane silikonowe mieszanki, które można wykorzystać do rożnych celów - w zależności od preferencji, jak i upodobań. Bo właśnie oprócz wszystkich tych produktów, które są wykonane z części silikonu to lejący silikon jest świetny do tworzenia własnych produktów silikonowych, takich jak prototypy, rzeźby i zabawki. Jest bardzo płynna i gdy jest utwardzana zamienia się w wybrany kształt. Tak powstaje nasze słynny sznur silikonowy.


Nasze życie zależy w dużym od wykorzystania w nim części silikonowych. Wiele z nich jest wielokrotnego użytku. Zapraszamy do przejrzenia oferty na naszej stronie, gdzie przekonają się Państwo w dokładniejszy sposób dlaczego substancje silikonowe mogą być wykorzystane w różnych produktach. Te przydatne, jak również niezawodne opcje oferujemy w naprawdę atrakcyjnych cenach.


Sznur silikonowy posiada wiele form. Wytłaczamy typowe kształty - sznury okrągłe, prostokątne, trójkątne, trapezowe i inne - z surowca o wskazanej twardości i kolorze. Nietypowe wymiary i duże ilości są dla nas codziennością. Wystarczy zapytać (np. wysyłając zapytanie e-mailem) albo zadzwonić na numer telefonu podany w zakładce KONTAKT

sznur silikonowy sznur wykonany z silikonu