Silico Sp. z o.o.
ul. Zgody 16B Józefin
05-074 Halinów
tel. +48 (0)22 773-89-25
     +48 (0)22 760-44-07
fax. +48 (0)22 773-89-55
[email protected]

Taśma butylowa

Zdecydowanie na bardziej wiarygodną taśmę nikt z Państwa się nie natknie. Przykleja się ona do metalu, szkła, drewna, betonu. Jakby nie dość, ma wysoką odporność na zmiany temperatury. To oferowana w ramach naszej szerokiej oferty taśma butylowa, która ze względu na swoje unikatowe cechy jest naprawdę niesamowita. W rzeczywistości, bez względu na to czy jest narażona na intensywne ciepło lub czy musi się sprawdzić w warunkach ekstremalnego zimna - zawsze załatwia sprawę wzorowo i jest dobra w ramach wszystkich warunków pogodowych. Taśma butylowa jest wynikiem dużego zapotrzebowania na produkt z zaawansowaną jakością kleju. Wykonujemy ją bardzo pieczołowicie z pochodnej butylu. Dzięki tej wysokiej jakości wykonania, którą oferujemy, mogą być Państwo pewni że kupiona u nas taśma służy Wam dobrze w każdej postawionej jej sytuacji.


Czego więcej można chcieć?


Na tym jednak nie można skończyć wymieniania zalet tej wszechstronnej taśmy. Nie tylko jest wodoodporna, ale również zapobiega korozji na powierzchni na których zostaje zastosowana. Jeśli Państwo będą ją wykorzystywać na zewnątrz, nie musicie się martwić, o to jak ultrafioletowe promienie słońca będą na nią wpływać. Dlaczego? To nie wpływa na tą taśmę w żaden sposób! Czego więcej można chcieć? Tak więc, jeśli nie Państwo nie mają jeszcze takiej w swoim domu, koniecznie należy pomyśleć o jej zakupie - najlepiej w naszym sklepie. Tylko u nas nie dość, że taśma butylowa jest w super cenie to jeszcze jest w różnych rozmiarach, w zależności od tego, do czego Państwo chcą jej używać. Jesteśmy na tyle elastyczni, że potrafimy ją skonstruować dla Państwa tak, że mogą Państwo dostać od nas dokładnie taki model taśmy, jaki jest potrzebny - co do koloru czy rozmiaru. Oferujemy znakomity stosunek jakości do ceny!


Długa lista zalet


Warto wiedzieć, że proponowana przez nas taśma butylowa ma kilka zastosowań domowych - izolacja rur wodnych, uszczelnianie systemów wentylacji, podziemnych rur i połączeń, w których trzeba zapobiec korozji, ta lista jest naprawdę długa. Taśma butylowa może być stosowana do uszczelniania otworów wentylacyjnych, obszarów komina i drzwi przesuwnych. Może być również wykorzystywana do uszczelnienia rynny lub blach falistych. Proszę więc drodzy Państwo nie czekać na sytuację, w której taka taśma butylowa może się przydać w waszym domu. Lepiej zawsze posiadać rolkę taśmy przy sobie w przypadku gdyby coś się stało.


Nasza oferta to jednak dużo więcej niż ta taśma. Oferujemy również szeroko pojęte wyroby z silikonu - rurki, węże, profile. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości substancji, zgodnie z surowymi normami i wymogami. Dbamy o najlepszą klasę i piękne wykonanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a przede wszystkim zapraszamy na naszą stronę internetową, na której to można dowiedzieć się więcej na ten temat, jak również na temat naszej firmy, jej idei, celów i stosunku do samego klienta. Jeśli w trakcie studiowania witryny pojawią się w Państwa głowie jakieś pytania - zapraszamy do kontaktu, gdyż naprawdę z chęcią rozwiejemy wszystkie, dowolne wątpliwości.


Z szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów, szczególnie interesującą pozycją może być taśma butylowa. Jej właściwości pozwalają między innymi na uszczelnianie połączeń w wilgotnych pomieszczeniach, takich jak łazienki (np. między wanną a ścianą) czy kuchnie.
Jesteśmy producentem wyrobów silikonowych, dlatego o produkty, których potrzeba najlepiej pytać telefonicznie, bądź wysłać do nas zapytanie drogą e-mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą i przedstawimy szczegółowo nasz asortyment.

taśma butylowa produkcja taśmy butylowej