Silico Sp. z o.o.
ul. Zgody 16B Józefin
05-074 Halinów
tel. +48 (0)22 773-89-25
     +48 (0)22 760-44-07
fax. +48 (0)22 773-89-55
[email protected]

PRODUKTY

Uszczelka silikonowa

Potrzebują Państwo specjalistów w ramach wyrobów gumowych? Oto jesteśmy, a uszczelka silikonowa to nasza specjalność! W naszym sklepie są one dostępne w szerokim spektrum kształtów i rozmiarów i mają wiele różnych zastosowań. Oferowane przez nas produkty silikonowe są szeroko stosowane we wszystkich rodzajach przemysłu, od przemysłu maszynowego, lotniczego, budowlanego przez przemysłu gastronomiczny, aż po prywatne, domowe zastosowanie.


W szczególności właśnie wysokiej jakości uszczelki są powszechnie stosowane między dwoma lub większą ilością powierzchni, gdzie mogłoby dojść do wycieków płynów lub powietrza - oczywiście do tego nie dochodzi, dzięki tym wyjątkowym uszczelkom. Każda sprzedawana i produkowana przez nas uszczelka silikonowa jest tak skompresowana, że powoduje doskonałe uszczelnienie.


Wszystkie one niosą ze sobą kilka pożytecznych właściwości, z których Państwu mogą po ich zakupie w pełni korzystać. Nasze produkty to wyroby o niskiej toksyczności, cechuje je stabilność termiczna i hydrofobowość. Warto zwrócić uwagę na ich dobrą odporność na działanie promieni słonecznych i tlenu oraz dobrą izolację elektryczną. Sama uszczelka silikonowa jak sama nazwa wskazuje jest stosowana do uszczelnienia mechanicznego w celu zapobiegania wyciekom pomiędzy dwiema powierzchniami.


Uszczelki zwykle wymagają pewnej formy kompresji i tym samym uzyskują pewien stopień wydajności - dbamy o to wzorowo, w efekcie dostarczając Państwo idealny końcowy produkt. Uszczelki silikonowe są idealne do różnych zastosowań. Są powszechnie stosowane we wszystkich typach końcówek rur i do armatury. Szukają Państwo takiej opcji - znajdziecie ją Państwo u nas! Oferujemy różne typy uszczelek silikonowych, jak również i inne produkty takie jak rurki czy profile silikonowe.


Wszystko wysokiej jakości. Wszystko zgodne z wysokimi standardami i normami. Każdy etap produkcji jest kontrolowany przez specjalistów. Jednak jeśli mają Państwo jeszcze jakieś dodatkowe pytania, tudzież wątpliwością - zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy, wyjaśnimy, wyklarujemy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie również jest większa liczba informacji.

Uszczelka silikonowa to jeden z podstawowych produktów sprzedawanych przez SILICO.
Aby sprawdzic dostępność uszczelki silikonowej o podanych parametrach, bądź możliwości jej wyprodukowania - wystarczy zadzwonić do nas, albo wysłać zapytanie drogą elektroniczną.

uszczelka silikonowa profil uszczelka silikonowa uszczelki silikonowe
uszczelka z silikonu uszczelka silikonowa uszczelka silikonowa