Silico Sp. z o.o.
ul. Zgody 16B Józefin
05-074 Halinów
tel. +48 (0)22 773-89-25
     +48 (0)22 760-44-07
fax. +48 (0)22 773-89-55
[email protected]

PRODUKTY

Węże silikonowe

Finałowe produkty naszej firmy to wysokiej jakości wyroby silikonowe. W swojej ofercie mamy między innymi rurki, profile, uszczelki czy też węże silikonowe, ale to właśnie te ostatnie chcemy Państwu dzisiaj co nieco przybliżyć. Oferowane przez nas węże silikonowe są stosowane w wielu zastosowaniach, od branży motoryzacyjnej, spożywczej, medycznej, przemysłowej do każdej innej. Ich wszechstronność sprawia, że cieszą się wielką popularność, a fakt umiejętnego wykorzystania przez profesjonalistów pracujących w naszej firmie gumy silikonowej sprawia, że nadaje się ona do zastosowania w wielu miejscach.


Nasze węże silikonowe są powszechnie stosowane w systemach ssących, chłodnicach powietrzach. Oferujemy je Państwu w wielu rozmiarach od dużych do małych - można zamówić w wielu różnych opcjach cięć, jak również w dowolnym zestawieniu kolorystycznym - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony.


Zaufanie do produktu


Proces produkcji wymaga odpowiednich umiejętności, narzędzi, materiałów i odpowiedniego czasu przygotowania. Aby mogli Państwo w pełni zrozumieć specyfikę tego procesu, oraz by mieli Państwo jeszcze więcej zaufania względem naszych produktów, postaramy się w tym miejscu przedstawić szczegółowe spojrzenie na proces produkcji węży silikonowych, które oferujemy w ramach naszej propozycji handlowej.


Zaczyna się od narzędzia kształtującego, które są wykonane z metalu. Służy ona do zginania kauczuku silikonowego do wymaganego przez Państwa kształtu i średnicy. To jest powszechnie stosowane w wielu innych zastosowaniach, takich jak dmuchanie szkła.


Manipulujemy tym narzędziem tak, by uzyskać pożądany kształt węża. Mamy narzędzia te w tysiącach różnych kształtów i rozmiarów, dlatego możemy Państwu zaoferować naprawdę dowolne węże silikonowe. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na stronie internetowej lub po skontaktowaniu się z nami poprzez e-mail czy też telefonicznie.


Dokładnie i najlepiej, jak potrafimy


Dbamy o najwyższą jakość wykonania produktów, dlatego wszelkie pęcherzyki powietrza lub wszelakie grubienia są natychmiastowe wygładzone, a węże silikonowe, które mają dodatkowe zgięcia lub skręty są jeszcze dokładniej traktowane, bo wiemy, że przy nich trzeba zachować szczególną ostrożność, aby doprowadzić je do odpowiedniego kształtu. Następnie jest utwardzanie, chłodzenie, aby utrwalić odpowiedni kształt.


Każdy z tych produktów czy to wąż czy rurka trafiają pod ścisłą kontrolę, zanim zostaną przekazane Państwu do użytku. Wszystko po to, byśmy mogli mieć pewność, że przekazujemy Państwu wszystko to, co najlepsze i by Państwo mogli mieć do nas zaufanie, a przede wszystkim do naszych produktów, które są bezpieczne i sprawdzane pod każdym kątem.


Każdy, ale to naprawdę każdy produkt jest zgodny z normami. Poza tym chcemy zwrócić uwagę na naprawdę atrakcyjne ceny. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości produktu, o czym bezpośrednio mogą Państwo przekonać się już dzisiaj zamawiając dowolny wyrób z gumy silikonowej z naszej szerokiej oferty. Zapraszamy serdecznie i liczymy na miłą współpracę!Naszym Klientom proponujemy węże silikonowe o średnicy do 140 mm o różnych grubościach ścianek. Wszelkie zapytania prosimy przesyłać e-mailem lub telefonicznie a udzielimy niezbędnych informacji


węże silikonowe węże wykonane z silikonu